Dom

TEKO Industry Co., Limited

Chiny TEKO Industry Co., Limited Certyfikaty
Chiny TEKO Industry Co., Limited Certyfikaty
Drogi Piotrze, Bardzo dziękuję za usługi dźwiękowe. Zawory mają się dobrze i dobrze wyglądają. Pozdrawiam, Andrea

—— Pan Andrea Arredondo

Cześć przyjacielu. W końcu mamy licytanta i miło współpracujemy z Tobą. Waszą prewencją i szybką reakcją było stanowcze wsparcie dla biznesu.

—— Mr.Hiep Le Hao

DOBRY DZIEŃ, MOJ PRZYJACIEL. DOBRZE OTRZYMAŁA SWOJE PRAWA, DOBRA JAKOŚĆ I ŁADNE NARZĘDZIA. DZIĘKUJĘ CI!

—— Pan MARCELO ZANON

Dobrze, właśnie dostaliśmy prośbę od naszego klienta. Twoje doświadczenia bardzo pomogły w projekcie. Ostateczny rysunek jest również bardzo profesjonalny. Twoje zdrowie!

—— Pan Scott Hornick

compramos de TEKO desde 2011, continuaremos la cooperación. La calidad es bueno y el precio es bueno.

—— Ing. Hugo Diaz

Im Online Czat teraz

TEKO Industry Co., Limited

1 2 3 4 5
TEKO Industry Co., Limited TEKO Industry Co., Limited TEKO Industry Co., Limited TEKO Industry Co., Limited TEKO Industry Co., Limited
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Eksporter
Sprzedawca
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : TEKO
Ilość pracowników : 100~150
Coroczne wyprzedaże : 10000000-50000000
Rok założenia : 2010
pc Export : 80% - 90%
TEKO Industry Co., Limited, założona w 2010 roku, jest szybko rozwijającym się producentem produktów przemysłowych w Chinach. Przez 8 lat rozwoju, staliśmy się głównym dostawcą zaworów w przemyśle naftowym, chemicznym, elektrowni, górnictwa, hutnictwa, oczyszczania ścieków, budowy statków itp.

Ostatnio nasz zakres działalności obejmował przemysł zawory i zawory morskie, w tym bramy / glob / zawór zwrotny, zawór motylkowy, zawór odcinający nóż, zawory zaciskowe, przepustnica wysokiej wydajności, filtr siatkowy i tak dalej. Dzięki naszym doświadczonym pracownikom możemy teraz pracować z dużą pojemnością do 500 ton miesięcznie.

Zawsze mając na uwadze "jakość jako pierwsza", prowadzimy produkcję ściśle według przepisów ISO9001. Ponadto nasze zawory są testowane hydraulicznie zgodnie z wymaganiami odpowiednich norm, takich jak API598. Zapewniamy, że wszystkie dostarczone zawory nie spełniają wymagań klienta, ale również przekraczają ich oczekiwania. A my TEKOers naprawdę to znaczymy.

Mamy inżynierów z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, które przynoszą nam korzyści, że zawsze możemy zaktualizować naszą nową technologię zaworów i nową konstrukcję, która pasuje do najtrudniejszych usług płynnych. Jest to bardzo inspirujące po tym, jak obsłużyliśmy trudny płyn dla naszych klientów, bez względu na to, jak wysoka jest temperatura / ciśnienie, wysoce ścierne, wysoce korozyjne. Jednocześnie powoduje, że każdego dnia robimy postępy, aby zaoferować najlepsze usługi w następnym czasie.

Misja TEKO: "Nic się nie stanie, oprócz satysfakcji". Nasza specjalność, przyziemne podejście i usługi dźwiękowe są dla nas podstawową wartością i doprowadzą TEKO do nowej wysokości. Skontaktuj się z nami i zacznij cieszyć się naszymi dobrymi produktami i usługami.

Szczegóły kontaktu
TEKO Industry Co., Limited

Osoba kontaktowa: Mr. Qipeng Chen

Tel: 0086-13660157288

Faks: 86-20-34627699

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)